Fotografia okolicznościowa
Wykonam reportaż zdjęciowy każdej ważnej dla Ciebie okoliczności. Uchwycę na fotografiach najważniejsze momenty uroczystości, które staną się ważną pamiątką przywołującą wspomnienia. Usługa dotyczy uroczystości takich jak urodziny, imieniny, rocznice, studniówki, poprawiny lub dowolne wydarzenie, które chcesz uwiecznić na zdjęciach.
Fotografia rodzinna i dziecięca
Sesja rodzinna to ponadczasowa pamiątka dla całej rodziny. Moje zdjęcia przedstawiają prawdziwe emocje i naturalność. Nie brakuje również pozowanych kadrów. Dbam o przyjazną atmosferę podczas trwania sesji. Ten rodzaj fotografii jest również kierowany do rodziców, którzy chcą uwiecznić na zdjęciach swoje pociechy. Temat oraz charakter sesji ustalamy indywidualnie. Fotografie wykonywane są w plenerze lub w domowym zaciszu.
Fotografia ślubna
Fotograf to nieodzowny element każdej ceremonii zaślubin i wesela. Utrwalenie najważniejszych chwil z waszego życia wykonuję z należytą starannością i powagą wydarzenia. Uwielbiam naturalne kadry i prawdziwe emocje na zdjęciach ślubnych. Tworzę komfortową atmosferę tak aby fotografie były autentyczne. Zlecenie fotografii ślubnej może zawierać następujące elementy:

– sesja narzeczeńska
– wieczory panieńskie i kawalerskie
– przygotowania do ceremonii
– ceremonia ślubna
– reportaż ślubny
– sesja ślubna (w dzień ślubu lub w innym terminie)
Wszystkie szczegóły ustalamy wspólnie dodając wybrane przez was elementy do umowy zlecenia.
Sesja indywidualna
Sesja indywidualna jest skierowana do osób, którym zależy na fotografiach dopasowanych do ich potrzeb i dzieli się na rodzaje:

– Sesja wizerunkowa – prowadząc własną firmę, bloga, jesteś swoją własną wizytówką i ta sesja jest skierowana właśnie do Ciebie. Sesja da Ci możliwość uchwycenia siebie w Twoim codziennym środowisku i pokazania w Internecie, gazecie, gdzie tylko chcesz.

– Sesja stylizowana – tutaj jest miejsce na eksperymentowanie z wizerunkiem. Jeśli chcesz wykonać zdjęcia w niecodziennych ubraniach, makijażu czy fryzurze, to ta sesja jest skierowana właśnie do Ciebie.

– Sesja reklamowa i produktowa – sesja zdjęciowa wyróżniająca Twoje produkty.

Scenariusz i szczegóły sesji omawiamy wspólnie uwzględniając wszystkie ważne dla Ciebie szczegóły.
Fotografia klubowa i eventowa
Wykonuję fotoreportaże z wydarzeń klubowych, koncertów. Fotografuję również wydarzenia oraz wszelkie imprezy masowe wymagające dokumentacji fotograficznej. Zdjęcia poddawane są profesjonalnej obróbce graficznej, które cechują się wysoką jakością.
Dodatkowe usługi
Do każdej sesji lub usługi możesz zamówić wydruki fotograficzne, foto-album, foto-książkę lub pendrive w ozdobnym etui.
Każdą usługę możesz zamówić w formie bonu upominkowego i podarować bliskiej osobie.
Back to Top